Kuchnie

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym każdy z nas codziennie spędza wiele czasu. To tutaj przygotowujemy potrawy dla bliskich i znajomych, tutaj spożywamy je z bliskim, to również w kuchni często oddajemy się chwilom relaksu przy kawie, gazecie czy książce. Wyposażenie kuchni powinno jednak nie tylko powodować u nas poczucie komfortu, ale również być dostosowane do wszystkich czynności, jakie wykonujemy w tym pomieszczeniu.

Nasza firma wykonuje różnego rodzaju zabudowy i meble kuchenne – zarówno tradycyjne, jak również bardziej nowoczesne. Oferujemy między innymi warianty wykonane z płyt MDF fornirowanych, foliowanych, melaminowanych oraz lakierowanych matowo lub na wysoki połysk. Tak szeroka oferta sprawia, że meble odpowiednie dla siebie znajdą u nas zarówno osoby ceniące sobie nowoczesne rozwiązania o minimalistycznej stylistyce, jak również amatorzy kuchni urządzonych w prostym, tradycyjnym stylu.

Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do strony estetycznej mebli, ale również do tego, by dostarczone przez nas blaty i zabudowy były odporne na warunki panujące w kuchni. Dbamy o to, by z blatów i frontów łatwo można było usunąć ewentualne zabrudzenia po jedzeniu oraz by były one odporne na wilgotność oraz wahania temperatur.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że układ i kształt pomieszczeń w domach i mieszkaniach naszych klientów może być bardzo różny. Dlatego nie tylko oferujemy fronty gotowe, ale również wykonujemy meble na indywidualne zamówienie.
 
Oferujemy fronty kuchenne:

lakierowane,
fornilowane,
z płyty meblowej.

Gotowe lub na indywidualne zamówienie.